Проєкт вдалось реалізувати завдяки конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Канівщино!», що його проводить Фонд «МХП – Громаді» за підтримки Миронівської птахофабрики.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Днями за участю всіх причетних відбулась презентація ініціативи.

«Я сама за освітою і покликом душі музикант, хоча працюю нині за іншим фахом. Тому, можна сказати, що завдяки «Музичному вектору» я певною мірою втілюю в життя і свою мрію. У цій школі навчаються мої діти і мені дуже хотілося створити такий простір для підлітків, де б народжувалась любов до музики, де б всі бажаючі діти могли навчатися грі на музичних інструментах. Разом нам це вдалося!», – ділиться авторка проєкту Олександра Костюченко.

Олександра відзначила підтримку з боку всіх учасників проєкту: «Я вдячна дирекції школи №4 за підтримку моєї ініціативи, а також батькам дітей, які хочуть розвиватися в музиці, місцевим підприємцям, які також долучилися, та, звісно ж, МХП, адже тільки спільними зусиллями можливо реалізувати таку справу».

До речі, стосовно власне проєкту, то його бюджет склав 60 тис. грн. Трохи більше 30 тис. надав Фонд «МХП – Громаді», а решту зібрали батьки, жителі громади та місцевий бізнес. За ці кошти було придбано акустичну барабанну установку, два гітарні комбіпідсилювачі, електрогітару, окулеле, мікрофон та мікрофонну стійку тощо. В планах також є придбання ще деякої техніки та інструментів.

Коментуючи проєкт, менеджер фонду Віталій Очеретяний відзначив, що такі проєкти як «Музичний вектор» хочеться підтримувати, адже це історія про розвиток молоді: «Насправді таких починань про творчість і музику – одиниці, а ті, хто береться за них, насправді, ентузіасти своєї справи, творчі креативні люди. Для нас це дуже цінно, тому фонд з приємністю їх підтримує».

Між іншим, самим школярам неабияк сподобалась ідея «Музичного вектору». Нині тут постійно займаються близько 10 дітей, але цікавляться й інші. Художнім керівником молоді виступає сама Олександра Костюченко. У свою чергу директор школи Ірина Верба повідомила, що музичний простір буде базуватися в холі на другому поверсі школи, а діти зможуть тут займатися у вільний від навчання час.

На зображенні може бути: 12 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 13 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, гітара та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають на музичних інструментах, люди стоять, гітара та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять, гітара та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що сучасний діджитал-клуб «Всі свої» відкрили у Бобрицькій громаді (фото).