Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – листопада 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 38,8 млн грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Державної аудиторської служби України.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 79 управлінських рішень. Об’єктами контролю враховано і поінформовано про впровадження  122 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 38 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 16 досудових розслідувань. Пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис грн.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення вимог бюджетного законодавства, у 20 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 149 протоколів про адміністративне правопорушення, 48 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, звільнено 3 посадових осіб об’єктів контролю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі провели земельний аукціон на 1 мільйон гривень.