Для швидкого та якісного перекусу на змінах медичним працівникам «корона вірусних бригад» низки закладів охорони здоров’я Черкас та району передали продуктові набори від мережі магазинів «М’ясомаркет» від МХП.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійної організації «Благодійний фонд «МХП – Громаді».

Більше місяця волонтери Благодійного фонду «МХП — Громаді» постачають медикам продуктові набори для швидких перекусів.

У мережі «М’ясомаркетів» зазначають, що медики, які стоять на передовій боротьби з коронавірусною хворобою, потребують особистої підтримки. Вони перевантажені роботою та ще й в екстремальних умовах і навіть не завжди мають можливість повноцінно пообідати на роботі.

«Цей проєкт наш посильний внесок у загальну справу боротьби з пандемією та підтримки лікарів. Він направлений на систематичне забезпечення медиків низки опорних черкаських лікарень якісними готовими продуктами та їжею швидкого приготування. Ми розуміємо, що через велике навантаження працівники лікарень не завжди встигають навіть перекусити, тому хочемо це виправити.

Хоча «М’ясомаркети» – нова для Черкас мережа, агрохолдинг МХП і Торговий Дім «Черкасириба» вже давно відомі черкащанам, зокрема і своєю соціальною відповідальністю. Наші магазини хочуть стати повноцінними учасниками соціального життя Черкас, тому ми будемо продовжувати розвивати цей волонтерський проєкт та втілювати інші важливі ініціативи»,  — зауважив директор ТОВ ТД «Черкасириба» Артем Шемет, який координує роботу «М’ясомаркетів» у Черкаській області.

Свіжі та якісні продуктові набори вже отримали медики обласної лікарні, Черкаської інфекційної лікарні, Центральної райлікарні Черкаського району, а також Центру первинної медико-санітарної допомоги, що у Червоній слободі. Волонтери кажуть, ця допомога не разова акція й набори будуть регулярними.

Зображення може містити: у приміщенні

Зображення може містити: 3 людини, у приміщенні

Зображення може містити: 1 особа

Зображення може містити: 1 особа, дерево та надворі

Зображення може містити: 2 людини

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівському інклюзивно-ресурсному центрі презентували проєкт «Через гру до успіху!», який переміг у конкурсі мікрогрантів від БФ «МХП – Громаді» (фото).