Станом на 27.04.2020 кількість безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, становила понад 21 тис. осіб, що на 4,4 тис., або на чверть більше, ніж на цю ж дату минулого року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного центру зайнятості.  

З початку карантину, тобто починаючи з 12 березня в службі зайнятості зареєструвалося майже 5,1 тис. безробітних, що на 46 % більше ніж за такий же період минулого року.

Серед тих, хто звернувся в період карантинних обмежень 54,3 % становили безробітні, які працювали за робітничими професіями, 35,7 % раніше займали посади службовців, у березні-квітні минулого року таких безробітних було відповідно 50 % та 24,5 %.

Станом на 27 квітня кількість вакансій, зареєстрованих у Черкаській обласній службі зайнятості становила 652 вакансії, що на 47,3 % менше ніж на цю дату торік.

Наразі спостерігається попит роботодавців на працівників у сфері сільського та лісового господарства, у сфері торгівлі та надання послуг, які наразі не є забороненими,  у сфері логістики  та у сфері охорони здоров'я та надання соціальної допомоги.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині чиновницю Державної міграційної служби «взяли» під час отримання хабара.