Кам’янським районним судом засуджено начальницю поштового відділення АТ «Укрошта» за привласнення коштів до 1 року позбавлення волі та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та обслуговуванням грошових коштів і матеріальних цінностей в установах, підприємствах, організаціях, строком на 1 рік.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

За принципової позиції процесуального керівника у кримінальному провадженні, доведено винуватість працівниці АТ «Укрошта», за вчинення привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що передбачено ч. 2 ст. 191 КК України.

Так, 38-річна жінка, яка, будучи начальником одного із поштових відділень зв’язку АТ «Укрошта», маючи повноваження та зловживаючи своїм службовим становищем, систематично привласнювала майно підприємства, завдавши збитки на загальну суму близько 90 тис. грн.

Обвинувачена щиро розкаялась,визнала свою вину, відшкодувала спричинені злочином збитки. Зібрані докази суд визнав достатніми для доведення вини та особу засуджено за вказані дії до 1 року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та обслуговуванням грошових коштів і матеріальних цінностей в установах, підприємствах, організаціях, строком на 1 рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за неодноразові крадіжки 39-річного жителя Канева взяли під варту із зали суду.