7 серпня на Черкащині стартував сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 26 грудня поточного року включно.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю. Всього в області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Решта ¬  мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

Як повідомив завідувач сектору мисливського господарства обласного управління Володимир Рибалка, мисливствознавці, єгерська служба та працівники державної лісової охорони лісгоспів цими вихідними працювали в посиленому режимі для виявлення порушників правил полювання – були створені додаткові рейдові групи, які, поряд з рейдуванням, проводили роз’яснювальну роботу серед мисливців та нагадували правила полювання.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські лісівники встановили нову систему відеоспостереження за лісовими масивами.