Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області інформує, що у 2021 році 27 вчителів початкових класів Черкащини пройшли сертифікацію.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області.

Загалом за три роки реалізації проєкту 72 педагоги стали сертифікованими вчителями. Зокрема, у Канівській територіальний громаді сертифікацію пройшли двоє вчителів.

Сертифікація для вчителя дає декілька бонусів. Зокрема, успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання. Також педагогічні працівники, які отримали сертифікат отримують щомісячну доплату в розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати)

Крім цього, педагогічні працівники, котрі успішно пройшли сертифікацію матимуть змогу стати освітніми експертами, брати участь в інституційних аудитах закладів освіти та сертифікації вчителів, а також зможуть допомагати своїм школам у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

У цьому році в сертифікації зможуть взяти участь до 2500 учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи). Тож, цього року 78 вчителів Черкащини зможуть взяти участь у сертифікації. Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 4 до 17 квітня 2022 року включно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що МОЗ рекомендує запровадити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів.