Працівники оперативного підрозділу Черкащини викрили осіб, які на території Черкаської області займались збутом наркотичного засобу. Щоденний незаконний прибуток становив приблизно сорок тисяч гривень. Під час обшуків вилучено близько 1 000 доз наркотичного засобу «метадон» та інші речові докази. Усіх зловмисників затримано та обрано запобіжний захід.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектору комунікації поліції Черкаської області.

Працівники оперативного підрозділу Черкаської області із залученням поліцейських «КОРД» Головного управління Національної поліції в Черкаській області припинили діяльність злочинної групи, до складу якої входило троє осіб, з чітким розподілом «ролей». Зловмисники на території Черкаської області займались постачанням, зберіганням та збутом наркотичного засобу «метадон».

Збут здійснювався тільки безконтактним способом - шляхом «закладок», використовуючи при цьому для спілкування між собою та безпосередніми споживачами наркотичного засобу Інтернет-месенджери. Оплата надходила на банківські картки. Незаконний прибуток групи щоденно складав близько 40 тисяч гривень.

Поліцейські провели низку одночасних санкціонованих обшуків в місті Черкаси та Черкаської області. В результаті обшуків вилучено близько 1 000 доз наркотичного засобу «метадон», мобільні телефони, чернетки з записами, сім-картки, та грошові кошти зароблені злочинним шляхом. Все вилучене направлено на експертизу. Вартість вилученого наркотичного засобу «метадон» складає близько 300 тисяч гривень.

Як розповів начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий, усім членам угрупування повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у сусідньому районі школяра посеред уроків забрали у лікарню через передозування кокаїном.