Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко вручив ключі від шести нових автомобілів районним управлінням та відділам поліції. Також службовим авто забезпечили управління логістики та матеріально-технічного забезпечення.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію сектору комунікації поліції Черкаської області.

В урочистих заходах в обласному Главку взяли участь керівники Черкаського, Уманського, Звенигородського, Золотоніського районних управлінь та відділів, а також заступник начальника Сергій Коваленко та начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко.

«Я хотів би звернути увагу, що збоку керівництва Національної поліції України та керівництва ГУНП в Черкаській області здійснюються всі можливі заходи для покращення нашої служби, та створення безпечного середовища на території області. Сьогодні ми передаємо до територіальних підрозділів нові службові автомобілі. Я хотів би, щоб ви належним чином використовували їх для ефективної роботи»,- зазначив Михайло Куратченко.

Новий автотранспорт дозволить поліцейським бути мобільними й оперативно реагувати на повідомлення від громадян.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила посадовицю лікарні в Черкасах на розкраданні 12 млн грн бюджетних коштів.