Сьогодні День зимового сонцестояння - у північній півкулі Землі Сонце найменший час залишається над горизонтом, займаючи найнижчу позицію над обрієм, тож сьогодні найкоротший день і найдовша ніч.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Впродовж останніх 2 діб Черкащина була під впливом туманів через надходження в регіон дуже вологого і теплого атлантичного повітря. Тумани суттєво погіршували видимість, що ускладнювало рух транспорту на автомобільних шляхах змушуючи людей коригувати свої плани.

За прогнозом синоптиків, на початку нового робочого тижня область високого тиску збереже своє панування. На відміну від відносної теплої ночі, сьогодні вдень температура повітря візьме курс на тимчасове зниження. Вже на 9 годину ранку температура знизилася до 1º морозу.

Наступної ночі очікуємо 5-8º морозу, вдень близько 0º. Проте, як і раніше середньодобова температура буде випереджати багаторічні значення на 2-3º. Прогнозуємо і посилення вітру до 7-12 м/с, а це значить, що вірогідність виникнення туманів зменшиться.

Чергова порція опадів з хвилею тепла підійдуть у наш регіон вже у четвер, поспішаючи укрити землю сніговою ковдрою і створити новорічний настрій.

За синоптичними розрахунками, Різдво, яке відзначатиметься вже цієї п’ятниці, доведеться зустрічати під парасольками. Вдень при температурі 0-5º тепла очікуємо дощ, як би цього не хотілося.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рятувальникам довелося діставати собаку, яка застрягла між торговими кіосками на канівському ринку.