Золотоніською місцевою прокуратурою в ході вивчення питання законності використання бюджетних коштів та порядку проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України, виявлено можливі порушення вимог чинного законодавства.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Прокуратурою під час вивчення встановлено факт можливого завищення цін на кисневі концентратори під час укладення договорів постачання між приватним підприємцем та одним із місцевих лікувальних закладів.

Закупівля товарів за завищеними цінами ймовірно призвела до надмірних витрат бюджетних коштів на загальну суму близько 150 тис. грн.

У зв’язку з вказаним Золотоніською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України, а саме привласнення чи розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

На даний час досудове розслідування триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання преміювання головного лікаря Канівської багатопрофільної лікарні виносять на розгляд депутатів.