Для недопущення фактів працевлаштування громадян без оформлення трудових відносин у галузі торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, в області проводяться заходи роз’яснювального характеру.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного центру зайнятості.

 Участь у спільній інформаційній кампанії беруть представники Управління Держпраці, обласної служби зайнятості, територіальних органів Державної фіскальної служби, Головного управління Пенсійного фонду України в області.

Починаючи з 24 січня поточного року представники Черкаської обласної служби зайнятості провели робочі зустрічі з представниками Управління Держпраці в області, під час яких узгодили графіки спільних відвідувань роботодавців.

Так, у період з 24 по 31 січня поточного року представниками служби зайнятості Черкащини та Управління Держпраці в області здійснено 1 471 інформаційний візит до місцевих роботодавців, які проводять свою діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Окрім цього, фахівцями служби зайнятості самостійно відвідано 323 роботодавці. Також проведено 25 семінарів з питань легалізації зайнятості за участю 550 роботодавців та 18 інших заходів, зокрема, засідань «круглих столів», нарад, зустрічей та заходів з суб’єктами господарювання.

Світлина від Черкаський обласний центр зайнятості.

Світлина від Черкаський обласний центр зайнятості.

Світлина від Черкаський обласний центр зайнятості.

Світлина від Черкаський обласний центр зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у виконкомі Канівської міськради відкрита вакансія.