За процесуального керівництва Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури жителю іншої області повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому шляхом незаконних операцій з використанням електронно – обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

За версією слідства, зловмисник дізнався, що жителька Чорнобаївського району похилого віку раніше купувала ліки через мережу Інтернет та здійснюючи дзвінки на телефон потерпілої, повідомляв їй неправдиву інформацію про те, що остання не повністю розрахувалась за продані їй ліки та начебто за цей час їй нарахована пеня. Повіривши шахраю, потерпіла перерахувала на його карткові рахунки грошові кошти в сумі  близько 125 тис. грн.

Наразі в кримінальному провадженні проводяться слідчі та процесуальні дії, необхідні для повного і всебічного розслідування всіх обставин справи, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акту до суду в розумні строки.

Довідково: шахрайство вчинене шляхом незаконних операцій з використання електронно – обчислювальної техніки карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що із канівського військкомату урочисто відправили призовників на проходження строкової служби.