Арктичне вторгнення та додаткове вихолоджування повітря при проясненнях зумовили на Черкащині зниження температури у повітрі – до 15-17º морозу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

В таких умовах сьогодні на ранок збільшилася: глибина промерзання грунту до 14-17 см, площа льодового покриву на річках і водосховищі до 70-100%. Лід ненадійний, виходити на нього небезпечно.

Завзятим рибалкам слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду. Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

Сьогодні вдень, хмарно з проясненнями. У другій половини дня сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура -1..-6º, у Черкасах -3..-5º. Атмосферний тиск падатиме, відносна вологість повітря коливатиметься.

Надалі, до 17 січня – період відлиг та періодичних опадів. Черговий «масштабний« циклон із Північної Атлантики зумовить «сплеск тепла», різкі коливання атмосферного тиску та тривалий період рвучкого небезпечного вітру 17-22 м/, який додаватиме значного дискомфорту.

На зображенні може бути: текст «минула ніч на черкащин стала найморозншою у цьому роц!! метеостанция минмальна температура повитря, °C -17 канв золотоноша черкаси жашкв звенигородка умань -16 -16 смла -15 -15 -15 -16 -15 чигирин»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що найближчої ночі на Черкащині прогнозують до 19 градусів морозу.