За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора товариства за фактом службового підроблення офіційних документів та зловживання повноваженнями, що спричинило шкоду громадським інтересам (ч. 1 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаської окружної прокуратури.

Слідством встановлено, що у грудні 2019 року, між Виконавчим комітетом однієї із сільських рад Черкаського району та підприємством-забудовником укладено договір на будівельні роботи території прилеглої до будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Після завершення робіт директор товариства надав замовнику акти виконаних робіт, на підставі яких за виконаний ремонт одержав 550 539,43 грн. Однак, відповідно до висновку експерта фактично виконані роботи не відповідають акту приймання виконаних будівельних робіт. Відтак директор товариства, зловживаючи своїми повноваженнями та діючи всупереч громадським інтересам, отримав на користь товариства неправомірну вигоду на загальну суму 108 064,35 грн.

На цей час на рухоме майно обвинуваченого накладено арешт.

Досудове розслідування за процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури здійснювали слідчі Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід – співробітники УСР в Черкаській області ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 47-річного винуватця смертельної ДТП засуджено до позбавлення волі.