За процесуального керівництва Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно приватного підприємця, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей під час ремонту даху одного із закладів освіти (ч. 2 ст. 191, ч. 1  ст. 366 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

За даними слідства, між фізичною особою – підприємцем та начальником відділу освіти укладено договір  про виконання будівельних робіт з капітального ремонту даху об’єкту будівництва по договірній ціні робіт на основі кошторису, яка є твердою і складає 500 000 грн.

При цьому, підприємець, достовірно знаючи про те, що частина передбачених проектно-кошторисною документацією будівельних робіт з капітального ремонту даху фактично не відповідає об’ємам та вартості виконаних будівельних робіт, діючи умисно, з корисливих мотивів, переслідуючи мету незаконного заволодіння бюджетними коштами склав акт приймання виконаних будівельних робіт, в який вніс завідомо неправдиві відомості щодо об’єму та вартості виконаних будівельних робіт.

У результаті вказаних незаконних дій підприємець обвинувачується у вчиненні привласнення бюджетних коштів в сумі більше 70 000 грн., чим заподіяв майнову шкоду відділу освіти районної державної адміністрації.

На цей час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині судитимуть ексінспектора природного заповідника та його спільника, які займалися браконьєрством.