На Черкащині розпочалася «публічна вакцинація». Діє запис на щеплення для громадських діячів та публічних осіб. Така процедура відбувається добровільно, для публічних осіб використовуються залишки вакцин.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

Голова олімпійського осередку Черкащини Андрій Більда минулого тижня записався на вакцинацію через додаток ДІЯ, а кілька днів тому ще подав заявку на щеплення як публічна особа. Сьогодні він уже щепився від COVID-19 в приміщенні Черкаської обласної дитячої лікарні.

Андрій Більда впевнений, що вакцинування допоможе виробити імунітет до вірусу, захиститися від можливого інфікування чи важкого перебігу хвороби. Сама процедура відбулася швидко, організовано та безболісно.

«Запрошую інших відомих черкащан також проявити свою громадянську позицію, власним прикладом продемонструвати, що вакцинація – необхідна справа і її не треба остерігатися», – зазначив голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

Також вакцинували головну редакторку видання «Нова доба» Тетяну Очеретяну. Твердить, перед імунізацією трішки переживала, втім, каже, що вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить від інфікування чи важкого перебігу хвороби.

«На Covid-19 я хворіла, напевно в жовтні минулого року, бо у грудні, коли здавала плазму, то виявились антитіла. Перед ін’єкцією я підписала інформовану згоду на щеплення. Мені поміряли температуру, тиск. Сам процес вакцинування провели фахівці із Звенигородки (вони отримали це право від відповідних медичних структур)», – розповідає Тетяна Очеретяна.

 «Голова у мене не крутилась, тиск був стабільний. Лише трішки було жарко, але то мабуть більше від нервування. Не будьте байдужими, в першу чергу, до власного здоров’я, та до здоров’я людей, що навколо. Вакцинація від Covid-19 в Україні є добровільною та безоплатною», – підсумувала медійниця.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині розпочали вакцинувати від COVID-19 публічних і громадських діячів.