Вихідними у реанімації Першої міської лікарні від вірусної пневмонії помер 41-річний чоловік.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, оприлюднену у «Вичерпно».

Загалом у період із 24 до 27 січня на Черкащині від вірусної пневмонії померли двоє осіб. Йдеться про 28-річну жінку із Кам’янки, яка померла 24 січня, та чоловіка, який помер у Черкасах.

Довідково: пневмонія – хвороба, для якої характерне запалення легень, яке відбувається перш за все у повітряних міхурцях, що мають назву альвеоли. Зазвичай причиною є інфікування бактеріями, значно рідше – вірусами та іншими мікроорганізмами, ураження деякими медичними препаратами, ураження легень при автоімунних захворюваннях тощо.

Зазвичай при захворюванні спостерігають наступні симптоми: кашель, біль у грудях, гарячка, ускладнене дихання. Існують вакцини для запобігання пневмонії, яку спричинюють певні збудники. Лікування залежить від причини захворювання. Бактеріальну пневмонію лікують антибіотиками. При гострій формі пневмонії хворий, зазвичай, проходить лікування в стаціонарі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що від вірусної пневмонії на Черкащині померла жінка.