Завдяки Скандинавському антициклону на Черкащині встановилася малохмарна холодна погода. За рахунок додаткового нічного вихолодження приземного шару, на ранок 17 листопада стовпчики термометрів у нашому регіоні опустилися до 8-10º морозу, а у Черкасах навіть до 12º морозу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя. 

Холодний антициклон поступово відступає на південний схід і до нашого регіону намагається прорватися тепле атлантичне повітря. Проте, сьогодні вдень Черкащина отримає лише невелику його порцію. За прогнозом, вдень невелика хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура по області 0-5º тепла, у Черкасах 3-5º тепла.

Ще найближчої ночі морозна погода збережеться, проте інтенсивність буде меншою 3-8º морозу. Надалі температурний маятник знову повернеться в осіннє русло.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що двоє госпіталізованих та один новий випадок захворювання на COVID-19 за добу на Канівщині.