Лише за одну добу працівниками Держекоінспекції виявлено два випадки незаконної вирізки дерев на суму понад 1 млн. грн.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію начальника управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександра Познякова.

Днями спеціалістами Державної екологічної інспекції Центрального округу в адміністративних межах Коробівської сільської ради Золотоніського району (поблизу селища Снігурівка) виявлено незаконну вирубку дерев породи дуб у кількості 172 шт., чим завдано державі шкоду на загальну суму 1 млн. 241 тис. 192 грн.

Також цього ж дня державними інспекторами встановлено незаконну вирізку 14-ти дерев сосни у лісовому насадженні, що розташоване в адміністративних межах Домантівської сільської ради Золотоніського району. Обрахований розмір завданої довкіллю шкоди становить 93 тис. 921 грн.

В обох випадках порушення вчинені невстановленими особами. Вбачаючи ознаки злочину, передбаченого ст. 246 Кримінального Кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу), матеріали за даними фактами направлено до правоохоронних органів з метою проведення розшукових дій та притягнення винних осіб до відповідальності.

«Дивує ситуація коли на місцях вчиняється правопорушення і ніхто не бачить цього, особливо з місцевих органів влади, та не звертаються до поліції з приводу незаконних рубок на підконтрольній місцевості? Невже ніхто не бачить?», - зауважив Олександр Позняков.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час перевірки черкаських гуртожитків виявили зброю і засоби для споживання наркотичних речовин.