Держгеокадастр Черкаської області постійно моніторить рішення територіальних громад, яким передано в комунальну власність державні землі сільськогосподарського призначення, щодо дотримання земельного законодавства.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області під час проведення планової перевірки дотримання вимог земельного законодавства встановили, що одним із органів місцевого самоврядування незаконно передано громадянам 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення в оренду для городництва загальною площею 14,4 га (по 1 га, 1,9 га і 2 га), що перевищує норму втричі. Згідно зі ст. 36 Земельного кодексу України, площа земельної ділянки, що надається громадянину в оренду для городництва, не може перевищувати 0,6 га.

До органу місцевого самоврядування направлено клопотання стосовно приведення рішень про надання в користування зазначених земельних ділянок відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині після втручання прокуратури товариство повернуло школі земельну ділянку вартістю майже 25 млн.грн.