Під час проведення природоохоронного рейду Держекоінспекторами виявлено самовільну рубку дерев майже на мільйон гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Управління державного екологічного нагляду у Черкаській області Олександра Познякова.

Днями інспекторами Управління державного екологічного нагляду (контролю) Держекоінспекції Центрального округу виявлено факт самовільної вирубки зелених насаджень в адміністративних межах Орадівської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

При детальному обстеженні місця вирубки зелених насаджень встановлено, що в полезахисній лісосмугі розташованій за межами населеного пункту с. Орадівка проведена самовільна рубка дерев породи дуб, у кількості 140 штук. На місці вчинення правопорушення виявлені залишки гілля, частини зрубаних дерев та пеньки. Проведена фото фіксація пеньків, які виміряні, пораховані та занесені в польову облікову відомість.

Внаслідок незаконного видалення зелених насаджень державі завдано шкоду на суму 929,746 тис.грн.98 коп. Розрахунок шкоди проведений згідно постанови КМУ від 23.07.2008р. №665.

Осіб, що провели незаконне знесення зелених насаджень, встановити не вдалося, але в їх діях присутні ознаки злочину.

Оскільки Державна екологічна інспекція Центрального округу є спеціально уповноваженим контролюючим державним органом, але не наділена повноваженнями проводити оперативно – розшукові дії, тому звернулась до Христинівського відділення Уманського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області із проханням провести оперативно-розшукові дії з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєні правопорушення.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти перевіряють дотримання карантину канівцями, які повернулися із закордону.