Фахівці сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області  провели планову перевірку з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів  одного із   комунальних підприємств на Черкащині, яке надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області.

Під час перевірки виявлено порушення вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та  водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Підприємство в структурі тарифу враховувало необґрунтовані витрати.

Таким чином, тарифи для населення на послуги з централізованого водопостачання на 0,17 грн/м. куб. з врахуванням ПДВ та на послуги централізованого водовідведення на 0,056 грн/м. куб.  з врахуванням ПДВ  визнані завищеними.

Головне управління зобов’язало комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану суму у розмірі 227,5 тис. грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що роботи із термомодернізації двох канівських навчальних закладів добігають до завершення.