За чотири місяці цього року жителі Черкащини подали 10 327 декларацій про доходи, отримані у 2019 році. 52 особи  задекларували доходи у сумі понад 1 млн гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Микола Кислинський, опубліковану на «Суспільному».

Громадяни задекларували 565,9 млн гривень доходів, з яких нараховано 21,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та 2,9 млн гривень військового збору.

Зі слів начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області, нині діють особливі терміни подання декларацій.

Відповідно до Закону України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів спрямованих на запобігання виявлення і поширення коронавірусної хвороби» термін декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року, продовжено до 1 липня 2020 року, а саме останній день подання декларації  30 червня 2020 року.

Податкові зобов’язання, визначені фізичними особами у таких деклараціях, мають бути сплачені до 1 жовтня 2020 року.

Микола Кислинський звернув увагу громадян щодо можливості подання декларацій засобами електронного зв’язку, зокрема Електронним кабінетом.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині експоліціянта притягнуто до відповідальності за несвоєчасне подання декларації.