На посадовця однієї із районних рад області, за порушення виборчого законодавства, відповідно до статті 64 Закону України Про вибори Президента України складено адміністративний протокол за статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектору комунікації поліції Черкаської області.

До ГУНП в Черкаській області від представників громадської організації, надійшло повідомлення про те, що в одному з населених пунктів під час виступу одного з кандидатів у Президенти України, посадова особа, яка була присутня на заході, зі сцени висловлював підтримку даному кандидату.

За даним фактом поліцейськими Черкаської області відповідно до статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» (Обмеження щодо ведення передвиборної агітації) на посадову особу складено адміністративний протокол за статтею 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на посадову особу від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім цього поліція Черкащини розслідує два кримінальних провадження, які було відкрито за статтями 160 та 194 Кримінального кодексу України, за інформацією про порушення виборчого законодавства

Всього з початку президентської виборчої кампанії до поліції Черкащини надійшло 51 повідомлення про можливі порушення у сфері виборчого права. Всі повідомлення зареєстровано, по ним призначено перевірки.

Станом на сьогодні поліцією Черкащини розслідується два кримінальних провадження за статтею 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України та статтею 194(Умисне знищення, пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Також за результатами проведених перевірок складено 8 адміністративних матеріалів, один з яких складено на посадову особу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у прокуратуру звернулися стосовно передвиборчих залякувань та погроз мешканців Ліплявого.