Керівництво ПАТ «Черкасиобленерго» попереджають про діяльність шахраїв, які, представляючись їх працівниками, пропонують неіснуючі знижки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Черкасиобленерго».

Останнім часом були виявлені випадки, коли невідомі особи навідуються до осель споживачів і, представляючись співробітниками ПАТ «Черкасиобленерго», пропонують неіснуючі акційні знижки на електроенергію.

«Наголошую, що працівники ПАТ «Черкасиобленерго» жодного відношення до ціноутворення на електроенергію не мають. Відтак співробітники Товариства не мають права і не пропонують споживачам купонів на знижки, акцій на ціни на електроенергію, будь-які товари та послуги. Окрім цього серед працівників ПАТ «Черкасиобленерго» найчастіше споживачів відвідують контролери – щоб зняти показники лічильника або перевірити його технічний стан. У будь-якому випадку перше, що повинен зробити представник Товариства – пред’явити посвідчення», - зауважив директор із питань безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Федотов.

Тож у разі виникнення потрібних ситуацій негайно потрібно повідомляти за номером гарячої лінії Товариства (0472) 39-52-47 або 102.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні поліціянти попереджають про діяльність телефонних шахраїв.