Вже завтра на Черкащину почне прориватися холодний атмосферний фронт із короткочасними зливами, увечері, коли поривчастий вітер змінить свій напрям на північно-західні румби, місцями може зриватися мокрий сніг, під кінець дня – різке зниження атмосферного зниження та температури.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Середа і четвер будуть самими непогожими і холодними, опади триватимуть у змішаній фазі, тобто у вигляді дощу і мокрого снігу, випаде близько 30% місячної норми (6-12 мм). Мінімальна температура близько 0°, вдень лише 6 - 12° тепла. Це відкине нас по температурі на початок квітня. Дискомфорту додаватиме штормовий вітер 15-20 м/с.

Південний напрямок вітру «захищає» територію Черкаської області від потрапляння продуктів горіння з Чорнобильської зони. Рівень гамма-фону знаходиться в межах значень природного радіаційного фону.

Фінал тижня теж особливо не порадує. У тил пірнаючих циклонів, продовжить надходити свіже повітря з акваторії арктичних морів з температурою на 3-4° нижче норми, тож знову місцями опади вночі 1-6º тепла, денна температура 10-15º тепла.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині загорання сухої рослинності перекинулося на житловий будинок та надвірні споруди.