У вихідні домінантом у погоді стане північний антициклон «HELIDA», який створить умови для подальшого закачування на Черкащину арктичного повітря, тому прогнозуємо вночі 12-17º морозу, вдень 8-13º.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Нарешті останній із серії південних циклон «VOLKER», від зимової негоди якого потерпала Європа та Україна, відійшов за межі нашої держави. Проте, його атмосферні фронти ще сьогодні та завтра продовжать сипати снігом. Із комплексу небезпечних явищ зберігаються: пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, ожеледь та на дорогах ожеледиця.

Холодна, переважно без опадів погода, з посиленням морозів вночі до 15-21°, вдень до 10-15° морозу утримається до 21 лютого. Температурний фон буде нижче норми на 6-10º. Проте нічого надзвичайного в цьому немає. За останні 30 років у другій половині лютого раз на 5 років спостерігалися морози нижче 20º. Для поточної зими це найбільш тривалий період холодної погоди.

На послаблення морозів можна розраховувати 22 лютого, вночі до 8-13°, вдень до 1-6°.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рятувальники провели тренування щодо реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах.