Новий робочий тиждень відзначиться серйозним похолоданням. Температура вночі 10-15º морозу, вдень 3-8º морозу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Майже 20 днів грудня на Черкащині спостерігалася тепла аномалія. Середній температурний фон +2º, що на 4º вище за норму. Щодня дощило. За цей період випало 40-70 мм, (1-2 місячних норми). Після посушливої осені це перший вагомий внесок для формування вологозапасів на початок весни.

Активний та глибокий циклон «Нео», який просувається на Середню Волгу, розверне повітряні течії на північно-східні і холодне континентальне повітря у супроводі швидкоплинних зарядів снігу витіснить тепло Атлантики. Середньодобова температура знизиться до 8-9º морозу, що на 5-6º нижче звичайного.

До того ж, із заходу посилиться вплив антициклону з потужним радіаційним вихолоджуванням, що зумовить рвучкий вітер і відчуття холоду збільшиться майже вдвічі. Із небезпечних явищ у цей період на дорогах утримається ожеледиця.

За попередніми оцінками, у суботу 25 грудня холод відійде на схід, а до керування погоди приступить черговий атлантичний циклон, і температура підвищиться. Вночі сніг, температура 2-7º морозу, вдень мокрий сніг та дощ 2º морозу 3º тепла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у День Святого Миколая у Каневі відкрили центральну ялинку (фото).