Цієї суботи, 11 вересня, в Каневі святкуватимуть День міста. У зв’язку з цим буде обмежено рух транспортних засобів від площі Героїв Майдану до площі Шевченка по вул. О.Кошового.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності.

Окрім того через святкові заходи змінено схеми та розклад руху на деяких автобусних маршрутах та продовжено рух міських автобусних маршрутів до 24-ї години.

Так, у цей день об’єднаний міський автобусний маршрут №2 та №4 курсуватиме за напрямом: по вулицях Шевченка  –  Маршала Рибалка – Героїв Дніпра – 206 Дивізії  – до АС «Канів» та в зворотному напрямку з АС «Канів» - по вулицях 206 Дивізії  –  Героїв Дніпра – Маршала Рибалка – Шевченка  –  до пл. Шевченка і далі за графіком.

Напрямок руху приміських та міжміських маршрутів, що проходять через пл. Шевченка до АС «Канів» буде здійснюватися від площі Шевченка – по вулицях Шевченка – Маршала Рибалка – Героїв Дніпра – 206 Дивізії – до АС «Канів» та в зворотному напрямку  з АС «Канів» – по вулицях 206 Дивізії – Героїв Дніпра – Маршала Рибалка – Шевченка – до площі Шевченка і далі за графіком.

Також цього дня до 23:30 буде продовжено роботу туалетів в приміщенні КП «Авто-Ріка».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до Дня міста студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв розмалювали півсфери на Ярмарковій площі (фото).