Впродовж минулого тижня на декількох дорогах Черкащини проводили ямковий ремонт, зокрема й на тих, що проходять через Канівщину.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби САД у Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» минулого тижня, з 10 по 17 травня, було ліквідовано понад 6 тис. кв. м деформацій та пошкоджень на автодорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Відтак, упродовж минулого тижня роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Р-09 Миронівка-Канів, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, які проходять через Канівський район.

Також протягом тижня філіями ДП «Черкаський облавтодор» виконувались роботи з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення. Зокрема, виконувалися роботи з встановлення нових або заміна старих дорожніх знаків, обкошування узбіч, ремонт транспортного бар’єрного огородження, фарбування бар’єрного та перильного огородження, прибирання від сміття та бруду проїзної частини автодоріг, прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем і т.д.

Загалом з початку року було ліквідовано майже 68 тис. кв. м ямковості покриття на дорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на період високих температур вводять обмеження руху вантажівок.