Хмарна, волога, але відносна тепла погода, яка поки що панує на Черкащині зумовлена впливом передньої частини циклонічної системи, розташованої від Баренцева до Середземного морів. Південні повітряні течії і у найближчі 2-3 дні забезпечать денний максимум температури не нижче 10-12º тепла. Нічна температура буде в межах 4-6º тепла. Можливі окремі, невеликі дощі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Напередодні вихідних наш регіон опиниться у більш прохолодній тиловій частині циклонічної системи, розпочнеться надходження повітряних мас із північних широт. Тому середній температурний фон знизиться на 3-5º, з’явиться ймовірність слабких нічних морозів.

Навесні, коли на вулиці оманливе тепло, віє легкий вітерець, ми поспішаємо змінити пуховик на легку вітровку чи тренч і забути про головний убір до наступного року. Саме зараз найлегше застудитися. У зв’язку із очікуваним похолоданням, радимо не відмовлятися від опалення приміщень та теплого одягу. Хоча температурний фон залишатиметься дещо вищим за кліматичну норму, відчуття холоду додаватиме посилений вітер та підвищена вологість.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні медики рекомендують обмежити проведення масових заходів.