Начальником Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Світлана Жало спільно з дільничним офіцером поліції сектору превенції Канівського відділення поліції Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області Дмитром Перцем було здійснено виїзд до особи, яка перебуває на обліку, для перевірки за місцем проживання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації у Черкаській області.

Під час відвідування клієнта пробації Світлана Михайлівна провела з нею профілактичну бесіду щодо запобігання вчинення нових адміністративних та кримінальних правопорушень. Попередила про відповідальність за невиконання порядку та умов відбування покарання.

Крім того, фахівець пробації поспілкувалась із родичами засудженої та зібрала стосовно них об’єктивні характеризуючи матеріали для складання оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення.

Також під час бесіди представники пробації та поліції мали змогу дізнатися про труднощі, які виникають у клієнта пробації, а також запропонували надати необхідну практичну допомогу у їх вирішенні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині відбулася робоча зустріч представників пробації із працівниками суду та прокуратури.