Школярі Канівського району цього року отримали можливість відвідувати 19 пришкільних відпочинкових таборів, серед яких 9 - мовних.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

«Із 1 січня мережа наших навчальних закладів та закладів дошкільної освіти скоротилася у зв’язку із передачею на баланс Степанецькій громаді. Зараз у нас разом із  Ліплявською громадою мережа налічує 14 навчально-виховних закладів», - зауважила начальник відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА Анна Бабенко.

Водночас, за словами очільниці відділу, цього року на Канівщині функціонує 19 оздоровчих відпочинкових пришкільних  таборів, серед яких 9 - мовних. Для порівняння, у минулому році таборів було 21, однак 4 навчально-виховні заклади було передано на баланс Степанецької ОТГ.

«Пришкільні табори функціонують на базі всіх наших закладів середньої освіти. Вперше цього року пришкільні табори проводять на базі Таганчанської ЗОШ та Яблунівського НВК. Також вперше цього року мовний табір організовано на базі Литвинецької ЗОШ», - зазначила Анна Бабенко.

Свою роботу пришкільні табори розпочали із 1 червня і їх робота триватиме 14 робочих днів. Вартість харчування однієї дитини у день складає 15,50 гривень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  молоді вчителі на Канівщині отримуватимуть грошову допомогу.