Про основні напрямки співпраці з профорієнтації учнівської молоді спілкувалися під час робочої зустрічі начальник відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Надія Голда, директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

«Профорієнтаційна робота зі школярами – одне з важливих завдань, які ставить перед собою служба зайнятості», - розповідає Надія Коломієць.

Вона включає в себе цілу низку заходів, спрямованих на розширення уявлень учнів про світ професій, пізнання своїх професійних спрямувань, свідомий та виважений вибір орієнтирів на майбутнє.

Ми налагодили тісну співпрацю з навчальними закладами Канівської територіальної громади. Щороку погоджуються та втілюються в життя спільні профорієнтаційні проекти з учнівською молоддю.

Наші фахівці організовують та проводять профорієнтаційні уроки, презентації навчальних закладів, екскурсії на підприємства, різноманітні змагальні заходи, профорієнтаційне тестування з метою визначення професійно важливих якостей, професійної спрямованості та сфери діяльності тощо.

У результаті проведеної зустрічі було підписано спільний план заходів на 2021 рік, у рамках якого, з дотриманням усіх протиепідемічних вимог, заплановано проведення профорієнтації школярів.

Така співпраця дасть можливість зорієнтувати учнів, батьків та педагогів у формуванні виваженого кроку до вибору професійного майбутнього своїх вихованців.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що безробітні жителі Канівщини зможуть пройти навчання та почати працювати у місцевих аграріїв.