Для уникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів, задіяних під час проведення голосування, інспектори ДСНС проводять перевірки протипожежного стану приміщень, де планується облаштування виборчих дільниць.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Днями у структурних підрозділах Канівського лісгоспу відбулася позапланова перевірка органами Канівського РВ ДСНС в Черкаській області щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. Зокрема перевірили Степанецьке та Михайлівське лісництва, де планується встановити дільниці на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

«Для нас питання забезпечення ефективного протипожежного захисту має важливе значення, а контроль за дотриманням вимог пожежної і техногенної безпеки – завжди в пріоритеті», – зазначив директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко.

Перевірку провів головний інспектор Канівського РВ Управління ДСНС України в Черкаській області, підполковник служби цивільного захисту Дмитро Токар.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявській ОТГ планують облаштувати роледром.