Під час призову громадян України на строкову військову службу та відправки молодого поповнення для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань «осінь - 2019» Канівським ОМВК було призвано 12 юнаків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Канівського об’єднаного міського військового комісаріату Валентина Сивака, опубліковану на сайті Канівської міської ради.

У ході проведення призовної кампанії всього Канівським військкоматом викликалось на призовну комісію 753 особи, з яких, власне, з Канева – 422 юнаки. З’явилось на призовну комісію 276 громадян, серед них канівських – 135.

За результатами медичного обстеження серед тих, хто з’явився до призовної дільниці, було визнано придатними до військової служби 231 особа (127 – з Канева). Призвано і відправлено у війська – 12 осіб (з яких 6 осіб - з міста). Для порівняння в ході проведення минулорічного осіннього призову було призвано і відправлено у війська 26 осіб (12 – з Канева).  

Непридатними до військової служби було визнано 26 осіб (14 – місто). Серед юнаків міста найбільш розповсюджені хвороби під час проведення медичних комісій: захворювання серця і шлунку, хвороби хребта та психічні захворювання.

Не з’явилось до призовної дільниці 477 юнаків (з яких 287 – з Канева).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі придбають спеціалізований автомобіль для дітей, які навчаються в інклюзивних класах.