Працівники ювенальної превенції та пробації Канівщини 3 липня організували екскурсію для дітей Канівської санаторної школи-інтернат до Канівського відділення поліції та ізолятора тимчасового тримання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Пробації України – Черкаська область.

Під час екскурсії вони ознайомилися із умовами утримання затриманих, що перебувають в ізоляторі тимчасового тримання Канівського відділення поліції ГУНП у Черкаській області, мали змогу залізти у кожну шпарину автозаку (прим. автозак – спеціальний автомобіль для перевезення затриманих), провести декілька годин, спостерігаючи за роботою фахівців поліції та пробації.

Інспектор Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області під час екскурсії Катерина Мацкова розповіла дітям про наслідки вчинення кримінальних правопорушень та про умови тримання у виховних колоніях для неповнолітніх Юлія Друзь, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Канівського відділення поліції ГУНП у Черкаській області.

«Мені дуже хочеться вірити, що кожен, хто побував у нас в гостях, задумається над своєю подальшою долею, бо вибір є в кожного. Я думаю, що діти тепер будуть міркувати над вибором свого життєвого шляху. Реальні результати наслідків девіантної поведінки вони побачили тут (прим. Девіантна поведінка – тип соціальної поведінки, який суперечить прийнятим у суспільстві правовим, моральним, соціальним нормам і стереотипам)», - зауважила Юлія Друзь.

«Екскурсія видалась насиченою», - кажуть дітлахи. Враження у всіх однакові.

Бліц:

- Краще сюди не потрапляти.

- Краще тут не бути. Не робити поганих речей, не красти. Тут погано.

- Я сам сюди не хочу і вам не бажаю.

«Така незвична екскурсія дала можливість цим підліткам по-іншому поглянути на життя та переосмислити ціну людської свободи. Хочеться вірити, що надовго. Принаймні на це розраховують організатори», - зазначено у повідомленні.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що соціальні служби провели профілактичні рейди по родинам, які перебувають у них на контролі.