Робочою групою комісії Канівської районної державної адміністрації з питань легалізації та виплати заробітної плати і зайнятості населення днями було проведено профілактичні заходи серед суб'єктів підприємницької діяльності, які займаються туристичною діяльністю та надають послуги у сфері туризму в селі Пекарі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки у Facebook.

Під час проведення профілактичних дій особлива увага приділялася заходам, спрямованим на подолання незадекларованої зайнятості, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та сплаті податків.

Головний державний інспектор з питань праці Державної інспекції у Черкаській області Любов Корякіна зазначає: «У разі виявлення фактів незадекларованої праці на роботодавців, що ухиляються від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, згідно з Кодексом Законів «Про працю», а саме статті 265, чекає штраф в розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Держінспектор спільно із фахівцями центру зайнятості провели роботу зустріч із спеціалістами Бобрицької ОТГ.