Для усунення ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг Черкащини, які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С), на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із прес-служби САД у Черкаській області у Facebook.

Для забезпечення безпечного руху автотранспорту дорогами загального користування державного значення та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування, 19 лютого підрядними організаціями Служби автодоріг області ліквідовано майже 500 кв. м ямковості та деформацій покриття.

Роботи тривають на автошляхах державного значення: М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам'янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук.

На дорогах Черкаській області проводяться роботи з аварійного ямкового ремонту холодним асфальтобетоном та методом просочення.

Аварійні роботи з ліквідації ямковості - це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

Загалом із початку 2019 року підрядні організації Служби автодоріг області ліквідували понад 5000 кв. м ямковості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через коливання температур на автодорогах області виникла ямковість.