Група піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення біля села Литвинець вилучила та знищила 11 артилерійських снарядів калібром 105 мм часів війни.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Небезпечні знахідки виявлено напередодні під час земляних робіт у полі. Тракторист, який під час культивації вирив із землі 9-ть небезпечних знахідок та одразу повідомив співробітників Служби порятунку. Останні прибувши на місце провели ідентифікацію небезпечних предметів та проінформавали саперів АРЗ СП. Співробітники групи піротехнічних робіт та підводного розмінування під час вилучення вибухонебезпечних предметів додатково обстежили прилеглу територію. Під час такого обстеження сапери виявили ще 2 артснаряди 105 калібру.

Загалом з початку року група піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення знищила 59 боєприсасів часів війни, серед яких 34 артилерійських снарядів.

May be an image of просто неба

May be an image of одна або кілька осіб та просто неба

May be an image of стоїть та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що лише за декілька днів в акваторії Кременчуцького водосховища на браконьєрів було оформлено 30 протоколів.