Підтримуючи ініціативу депутата Черкаської облради, директора ТОВ НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка щодо популяризації скандинавської ходьби на Степанецькому стадіоні «Маракана» відбулася неординарна подія – перший тренувально-навчальний збір для громадських тренерів та активістів і прихильників скандинавської ходьби із Степанецької, Канівської та Ліплявської територіальних громад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Учасників збору привітала секретарка Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська та помічник-консультант депутата Черкаської обласної ради Володимира Братаніча Михайло Фесенко.

Всі учасники отримали новенькі, професійні, спеціальні палиці для скандинавської ходьби від Олександра Воскобойніка та БФ «МХП-Громаді».

Громадський тренер, педагог за освітою Ірина Погорєлко з Канева розповіла присутнім та провела практикум-тренінг правильного користування палицями, розмірного руху та темпу занять скандинавською ходьбою для початківців, а кожному учаснику тренувального збору було презентовано методичну пам’ятку для занять скандинавською ходьбою.

Учасники збору щиро дякують Олександру Воскобойніку за ініціативу поширення скандинавської ходьби на Черкащині, а також за подарунки, – спеціальні палиці для ходьби.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мартинівському ліцеї презентували два проєкти-переможці конкурсу «Час діяти» від БФ «МХП-Громаді» (фото).