У Канівському лісгоспі навесні 2020 року в державному лісовому фонді та на прийнятих від сільських рад району землях запасу і резерву створено лісових культур на загальній площі 50 га, із них 49,1 га – лісовідновлення та 0,9 га – лісорозведення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Нині ж, попри введення ряду обмежень через потрапляння Канева до «червоної зони», канівські лісівники продовжують виконувати роботи з висаджування лісу, але з суворим дотриманням протиепідемічних заходів та правил карантину.

Наразі на території Бучацького лісництва (кв.24, вид.12) на площі 0,6 га вже висадили 3,6 тис. штук сіянців дуба звичайного. Заплановано здійснити доповнення лісових культур на загальній площі 50 га. Окрім того, канівські лісівники озеленюють садиби лісництв та рекреаційні пункти декоративним посадковим матеріалом, вирощеним на власних розсадниках.

Загалом на лісових розсадниках Канівського лісгоспу в 2020 році, на площі 1,22 га зростає близько 900 тис шт. сіянців основних та супутніх деревних порід. Згідно проведеної інвентаризації лісових розсадників, лісівники виконали план вирощування сіянців і стовідсотково забезпечені відмінним посадматеріалом для весняної лісокультурної кампанії 2021 року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині 23 особи захворіли на COVID-19.