Днями Канівський міськрайонний відділ філії Центру пробації в Черкаській області відкрив двері для представників громадськості Канева, районних громадських організацій, партнерів, з якими співпрацює пробація, волонтери, клієнти пробації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського МРВ філії Центру пробації в Черкаській області.

У заходах, що проводили фахівці пробації, долучилися волонтер Оксана Хоменко, заступник начальника відділу Канівського бюро правової допомоги Олена Васильченко, представники Національної поліції.

Під час зустрічі працівники Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області розповіли присутнім про історію створення пробації в Україні, поінформувала про мету і завдання, які стоять перед уповноваженим органом з питань пробації, особливо у наданні допомоги засудженим особам, забезпеченні підтримки та мотивування їх до змін.

Заступник начальника відділу Канівського бюро правової допомоги Олена Васильченко висловила вдячність за гарні партнерські відносини, що виникли під час надання правової допомоги клієнтам пробації, зокрема під час проведення в рамках діяльності дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги лекцій, семінарів, а також індивідуальних юридичних консультацій.

Під час спілкування із клієнтами пробації волонтер Оксана Хоменко розповіла присутнім про відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

Під час заходу суб’єкти пробації із зацікавленістю задавили питання фахівцям пробації, на які отримували розгорнуті відповіді.

На завершення заходу присутні отримали буклети «Що вам потрібно знати про пробацію?» та «Знати право - твій обов’язок».

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині з’явився перший волонтер пробації.