Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури у ході аналізу законодавства у лісовій сфері встановлено, що між постійним лісокористувачем, ДП «Золотоніське лісове господарство» та тимчасовими лісокористувачами, приватними підприємствами, укладено договори довгострокового тимчасового користування лісами, відповідно до яких у користування надано лісові ділянки площею майже 1 га кожна для культурно-оздоровчих цілей, вартістю близько 2 млн. грн., які розташовані в адміністративних межах однієї із сільських рад Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Всупереч істотним умовам договору та зазначеним договором обов’язкам тимчасового користувача, приватні підприємства вчасно не сплачували рентну плату за довгострокове тимчасове користування лісами та упродовж тривалого часу мають заборгованість. Крім того, упродовж усього терміну дії договору, лісові ділянки не використовувалася за цільовим призначення — для культурно-оздоровчих цілей.

З метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами, який рішенням суду від задоволено в повному обсязі та постійному лісокористувачу ДП «Золотоніське лісове господарство» повернуто дві земельні ділянки лісового фонду загальною площею 2 га на суму майже 2 млн. грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поблизу Канева сталася смертельна ДТП – чоловік помер, жінка і двоє дітей госпіталізовані.