Після втручання прокуратури господарство повернуло державі самовільно зайняті землі вартістю майже 50 млн грн у Канівському районі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

За результатом звернення Золотоніською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області з позовною заявою про звільнення  самовільно зайнятої земельної ділянки, фермерське господарство добровільно повернуло державі землю площею 16 га та вартістю майже 50 млн грн. Визнавши протиправність своїх дій, відповідач також сплатив нараховану органами Держгеокадастру шкоду та адміністративний штраф, у зв’язку з чим провадження у справі судом закрито.

Прокурори встановили, що земельна ділянка в адміністративних межах Межиріцької сільської ради в Канівському районі незаконно використовувалася господарством для вирощування сільськогосподарської культури – сої, що стало підставою притягнення порушника до  адміністративної відповідальності звернення прокурора до суду з відповідним позовом.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  канівським перевізникам роз’яснили ризики нелегальної праці та обов’язковість дотримання карантинних вимог.