Прокурором встановлено, що у користуванні одного з приватних підприємств на Канівщині понад 10 років перебувала земельна ділянка лісового фонду, яка була отримана у тимчасове користування строком на 49 років з метою організації діяльності у сфері спорту, проведення культурно-оздоровчих заходів та розміщення кемпінгу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

У зв’язку порушенням підприємством умов договору та неефективним використанням рекреаційних властивостей лісів, прокурор звернувся з відповідним позовом до суду.

Господарським судом Черкаської області ухвалено рішення про припинення з підприємством договірних відносин щодо користування лісами на площі понад 2,5 га та стягнення з нього заборгованої плати з відповідними штрафними санкціями.

Наразі державному підприємству «Золотоніське лісове господарство» повернуто у користування земельну ділянку лісового фонду вартістю 17 млн грн.

Після набрання судовим рішенням чинності ділянка лісу зможе отримати нового, ефективного користувача.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до семи років позбавлення волі засудили 47-річного чоловіка за систематичні крадіжки із будинків жителів Степанців.