За минулий тиждень на Черкащині одна людина померла від грипу типу А(Н1), а загалом на грип та ГРВІ захворіло 7611 осіб, що на 23,0 % вище епідемічного порогу по області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України».

З числа захворілих – 4520 дітей віком до 17 років (59,4%). Серед захворілих дітей найбільше у віковій категорії 5-14 років (55,1%). З початку епідсезону в області перехворіло 133579 осіб, з них госпіталізовано 6763 особи.

Перевищення епідпорогу зареєстровано на 11 адміністративних територіях області (м. Сміла, Жашківський, Золотоніський, Канівський, Катеринопільський, Маньківський, Монастирищенський, Смілянський, Тальнівський, Христинівський та Шполянський райони).

Госпіталізовано 457 осіб (6,0% від числа захворілих). Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0-4 років, найменше – серед осіб 15-17 років.

За звітній тиждень в області зареєстровано один летальний випадок від грипу, який лабораторно підтверджений. Виділено грип типу А(Н1).

Впродовж тижня з лікувально-профілактичних закладів області до вірусологічної лабораторії ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» надійшло 6 секційних матеріалів, один позитивний, десять носо-глоткових змивів від хворих, з них п’ять з позитивним результатом та вісім парних сироваток, з них два з позитивним результатом. В усіх випадках виділено грип типу А (Н1).

Станом на 28.02.2020 р. призупинено освітній процес у окремих класах закладів загальної середньої освіти деяких районів області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині тренувалися діяти у випадку виявлення зараження коронавірусом.