Покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 7 років призначив суд жителю Миронівського району, який влітку, перебуваючи у дачному будинку у селі Лізки Канівського району, завдав потерпілому смертельні травми.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

26 липня 2018 року Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури було скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України відносно жителя села Нова Олександрівка, Миронівського району, Київської області.

У ході судових засідань було встановлено, що житель села Нова Олександрівка 28 травня 2018 року близько 18.30, перебуваючи у дачному будинку, розташованому у селі Лізки, Канівського району, діючи умисно з метою нанесення тілесних ушкоджень, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс людині численні удари зубилом по тулубу, у результаті чого потерпілий помер та які, відповідно до висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя, що спричини смерть потерпілого.  

За результатами розгляду судом відповідного кримінального провадження, обвинуваченого засуджено до покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

На вищевказаний вирок, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури подано апеляційну скаргу у зв’язку із невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості скоєного кримінального правопорушення та особі засудженого внаслідок м’якості.

Санкція відповідної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 10 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліцейські Черкащини затримали чоловіка, який вбив співробітника рибоохоронного патруля Київщини.