Напередодні Міжнародного дня волонтера 4 грудня начальником Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Світлана Жало було укладено перший договір про співпрацю з волонтеркою Оксаною Хоменко.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області.

Оксана Миколаївна пропрацювала більше 20 років у даному відділі, за свою трудову діяльність пройшла шлях від інспектора до начальника відділу. Є ветераном Державної кримінально-виконавчої служби України, проте бажання допомагати особам, що перебувають у конфлікті із Законом, не згасло.

Під час підписання договору з волонтером було обговорено напрямки співпраці: проведення заходів профілактичного та соціально-виховного характеру із клієнтами пробації з метою недопущення ними вчинення повторних кримінальних правопорушень.

«Волонтерська діяльність – це дуже важливий і потрібний напрямок у роботі уповноважених органів з питань пробації, тому сподіваємося на позитивний результат в сумісній співпраці з нашим першим волонтером пробації», - наголосила наприкінці зустрічі начальник Канівського міськрайонного відділу майор внутрішньої служби Світлана Жало.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із канівськими студентами провели заняття щодо небезпеки вживання психоактивних речовин.